Tweets about #annefaber

Tweets hashtagged as #annefaber on Twitter

Loading...

@teamparaatheid Team Parate Eenheid @teamparaatheid

Dit kregen we al diverse malen toegestuurd. Iets wat we allemaal wel voelen op dit moment. #AnneFaber ^MM https://t.co/qyqh04cPTS

Dit kregen we al diverse malen toegestuu...

@peterrdev Peter R. de Vries @peterrdev

Vader verkracht meisje Nijkerk schreef dikwijls politieke top... maar kreeg nooit een antwoord! Krokodillentranen v… https://t.co/BQvIqPRMi3

@politieutrecht Politie Utrecht @politieutrecht

Om 18.00 houden we een persmoment met het OM en gemeente #Zeewolde ivm ontwikkelingen onderzoek #AnneFaber. Tot die tijd geen mededelingen.

@PeterRdeV Peter R. de Vries @PeterRdeV

De moeizame, lange strijd van de vader van een verkrachte dochter... bevat veel lessen voor de politiek.#AnneFaber https://t.co/l1OLRgF3wc

@Hannesz1956 Hannesz @Hannesz1956

412.000 handtekeningen voor #annefaber https://t.co/k6TOhf5HP8

@burger_lulletje Burger Lulletje @burger_lulletje

Mensen...stop met dat retweeten van dat stuk in Trouw....schaam U...slaat de plank volledig mis en is niet aan de orde... #annefaber

@folkertjensma Folkert Jensma @folkertjensma

De Rechtsstaat: 'Strafrecht is geen scheikunde', vereenzelvigen met #annefaber is te begrijpen en ook te simpel https://t.co/Z4UF3ECtMw @nrc

@dickkraaij Dick Kraaij @dickkraaij

U weet wat Overheidskerntaak No. 1 is, @SanderDekker, @ferdgrapperhaus, @PaulBlokhuis, @gertjansegers? Goed, afgesp… https://t.co/Y2cDDr2x3j

@BLIKOPENER333 ONLY NEWS @BLIKOPENER333

#Brigit-news: GEEN #metoo voor #AnneFaber wél voor anderen die nog rondhuppelen in deze verziekte maatschappij https://t.co/wlam2qHElx

@m_nieuwenhuis Marcia Nieuwenhuis @m_nieuwenhuis

Laura fietste naar huis & werd verkracht. #AnneFaber maakt veel los "Zóvéél jaren later gaat het precies zo" #metoo https://t.co/itZQbYBp7W

@Hannesz1956 Hannesz @Hannesz1956

Blijf aub tekenen. Op naar de 500.000. https://t.co/k6TOhfnjdI #AnneFaber

@arnoldkarskens Arnold Karskens @arnoldkarskens

Onze doorgeschoten compassie voor criminelen draagt NL-rechtsstaat (met de slachtoffers) uiteindelijk ten grave. #AnneFaber #pauw

@janbrinksma Jan Brinksma @janbrinksma

Een waardig afscheid in deze intrieste zaak die Nederland dagenlang in z'n greep hield. #AnneFaber https://t.co/MC2etNBKCg

@BLIKOPENER333 ONLY NEWS @BLIKOPENER333

#Brigit-news: GISTEREN IS IN ALLE BESLOTENHEID AFSCHEID GENOMEN VAN #AnneFaber VAARWEL ANNE https://t.co/JHHu7ulRG8 https://t.co/qyK0EArzna

#Brigit-news: GISTEREN IS IN ALLE BESLOT...

@brasilsamba PVV Brasil/Holanda @brasilsamba

Nog 8 dan is de stand 412.000 ,tijd van de stand 11:30 uur petitie #AnneFaber @vbemmelj @JOLANDAGAAL @janineyve @AnjaTracy @Hannesz1956

@roger20181 Roger @roger20181

Meisjes, vrouwen, bewapen jezelf https://t.co/oVMpKLTjxt #annefaber

@vanderblije Van de Blijegaarde @vanderblije

@gunternoa #MeToo #dwdd #AnneFaber Matthijs dit even lezen voordat je weer slachtoffer van seksueel misdrijf aan de tand voelt.

@hierispeter Peter @hierispeter

Als de familie kiest voor uitvaart in besloten kring ga er dan niet met een camera staan #AnneFaber https://t.co/MiqO2oi24C

@ilhamiyanmaz Ilhami Yanmaz @ilhamiyanmaz

AD.nl: Ook bij Annes zaak leidt dna tot een doorbraak. Het komt overeen met dat van de 27-jarige Michael P. uit Zee… https://t.co/fJS9eg7RD6

@areyouenslaved TheWritingOnTheWall @areyouenslaved

@078dordt RIP #AnneFaber. Hoeveel nog, hoe vaak nog?

@koeleanalist minder eu, MEER NL! @koeleanalist

Het trollen over de rug van #annefaber houdt niet op. https://t.co/kcesoQ17Ns

@lieke07 Lieke @lieke07

#annefaber 😔❤️

@roger20181 Roger @roger20181

JIJ SNAPT ER ÈCHT HELEMAAL NIETS VAN, HÈ, domoor! #annefaber https://t.co/xpXUo283p0

@robertdeheer2 Robert de Heer @robertdeheer2

Ik weiger om over rug van #AnneFaber meer te werken aan ontmanteling van onze vredige en goed georganiseerde samenl… https://t.co/ZVa1BnnseP

@annemaudm Anne-maud @annemaudm

#annefaber rust zacht op je laatste rust plaats.

@koeleanalist minder eu, MEER NL! @koeleanalist

Er zijn ernstige hiaten in ons strafrecht. Een NRC activist probeert van dat feit een karikatuur te maken.… https://t.co/QNWw8yrcXf

@casparhuurdeman Huurdeman Fotografie @casparhuurdeman

Was de de @volkskrant terughoudend of liepen ze achter de feiten aan in de zaak #AnneFaber? Hier hun eigen analyse; https://t.co/x6lQrMNZV1

@ditdenkik GewoonDave @ditdenkik

mijn god wat zielig dit, vertel het de nabestaanden van o.a #annefaber #mariannevaatstra #Romyniewburg… https://t.co/FhbpTq5SRQ

+ Loading...