Browse Twitter Public Accounts with twpublic.com

Abdulhamit Gül's Twitter Account

Abdulhamit Gül's Last Tweets

  • Anadolu Yayıncılar Derneğinin bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Medya Ödülleri Töreni'nde Anadolu basınının değerli temsilcileriyle bir araya geldik. Programı düzenleyen Anadolu Yayıncılar Derneğini ve ödüle layık görülen değerli katılımcıları tebrik ediyorum. https://t.co/gvNYf2mwPB
  • Sincan Cezaevi önünde meydana gelen kazada 15 Temmuz Gazimiz Ebubekir Kesici, Emniyet Genel Müdürlüğü Avukatlarından Zeynep İpek Hasçelik ve Özge Yıldırım'ın yaralandığı kazanın haberini üzüntüyle öğrendim. Rabbim acil şifalar versin, büyük geçmiş olsun.
  • Gürcistan Adalet Bakanı Sayın Tea Tsulukiani ile bir araya gelerek iki ülke arasındaki adli işbirliğinin geliştirilmesi ve güncel konular hakkında görüş alışverişinde bulunduk. https://t.co/c3MBPewpPn
  • Biliyor ve inanıyoruz ki, millet iradesi üzerinde hiçbir güç yoktur. Milletimizin hiçbir vesayete de ihtiyacı yoktur. Milletimiz; iradesine, demokrasiye, bayrağına, vatanına ve devletine ilelebet sahip çıkacaktır.
  • Bu süreci başarıyla tamamlamaya kararlıyız. Yargı arındıkça güçlenmekte ve itibarını artırmaktadır. Amacımız, bu arınma sürecini, yeniden inşa süreciyle taçlandırmaktır.

Abdulhamit Gül's Twitter Friends

Abdulhamit Gül's Twitter Followers