Browse Twitter Public Accounts with twpublic.com

12 Burç's Twitter Account

12 Burç's Last Tweets

  • RT @12burrc: Frida Kahlo özetlemiş; Kimse senin nelerle başa çıkmaya çalıştığını, neleri yendiğini, yenemediğini, kimlerin yanında olmak is…
  • Frida Kahlo özetlemiş; Kimse senin nelerle başa çıkmaya çalıştığını, neleri yendiğini, yenemediğini, kimlerin yanında olmak istediğini, neler hissettiğini, neleri hissetmekten korktuğunu, içini senden daha iyi bilemez. O yüzden dik yürü hep, kendine, sadece kendin lazımsın.
  • KOÇ; Bekletilmeyi sevmez. Yapamcıklığı sevmez. Sinirlenince gözlerininin dolmasını sevmez. Bir şeye üzülünce herkese küsmeyi sevmez. Sevmediği insanlara yalandan gülümsemeyi sevmez. İçten pazarlıklı insanları sevmez. Boş yere onu sinirlendiren insanları sevmez. Yalanı sevmez.
  • BOĞA; Her şeyin farkında olmak istemiyor bazen. Çok merhametlidir. Yardımseverdir. Temiz kalpli bir burçtur, birisi üzülürken onu öyle bırakmaz, mutlu edene kadar elinden geleni yapar. Dert dinlemeyi sevmez ama kimseyi de reddetmez. Güzel kalbi çok kırıldı be. Sevin Boğa’yı.
  • İKİZLER; Bazı insanlar dününü, bazıları bugününü, İkizler ise hem dününü, hem bugününü, hem de yarınını düşünür. Herkese aynı olmadığı için herkesten farklıdır. Sürprizleri, şaşırtmayı sever. En nefret ettiği şeylerin başında, ümidinin kırılması gelir. Mutlu olmalı artık.

12 Burç's Twitter Friends

12 Burç's Twitter Followers